Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Cangzhou Quanheng Imp&Exp Trading Co.,Ltd. Fabrika turu

iyi kalite Oluklu Kutu Dikiş Makinası satış için
iyi kalite Oluklu Kutu Dikiş Makinası satış için
Cangzhou Quanheng Karton Machinery Co, Ltd profesyonel üreticiler, profesyonel çalışma ekibi ile büyük fabrika var, Quanheng Makine en iyi yoldur seçin !!!

—— Bay Alaa

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Cangzhou Quanheng Karton Machinery Co, Ltd


  Amacımızın her zaman "ağır miktar, prestij konuşması" olduğunu güvence altına alıyoruz; emir almak "girişimci genişletmek, sağlam yalvarmak, bu excelsior iş kurumsal ruhu yönetimi kavramak için sıkı"; kuruluşunun yönetim düşüncesi "müşteriyi en yüksek" yönetim stratejisi ile "insanı merkez haline getirir" .Kendi ülkemiz karton kutu mesleğini kendi terimi için geliştirmek, tüm samimiyetiyle büyük müşteri ile işbirliği yapmak daha kusursuz satış sonrası servisiyle birlikte artan miktar, müşterinin ihtiyaç duyduğu memnuniyeti sağlar. Dilek ve büyük müşterimiz birlikte el ele, birlikte şanlı yaratma!

 • OEM / ODM
  Üretimden önce, şartname, güvenlik vb. Dahil olmak üzere tüm ilgili ayrıntıları doğrulayacağız ve tüm gereksinimlerin makul şekilde karşılanabilmesini sağlamak için makine yapısı için çizim yapacağız.

  Üretim döneminde, makine üretiminde her aşamada görev alacak profesyonel bir kişi var. Döküm, proses, montajcı, hata ayıklama vb.

  Ve yüklemeden önce, satış müdürümüz her bir ürünün gereksinimlerini karşıladığından emin olmak için müşterinin gereksinimlerine göre makineyi tekrar kontrol edecektir.


  Bizden makine sipariş etmek için kolay ve güvenli hissedebilirsiniz!

 • Ar-Ge
  Farklı makineler için profesyonel mühendislere sahibiz, eğer müşterinin sturture, performans vb. İçin gereksinimleri varsa, mühendisimiz standart makine tabanındaki müşterinin gereksinimlerine göre makul değişiklikler yapabilir.

  Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu kaliteyi ve ümidi sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

İletişim bilgileri
Cangzhou Quanheng Imp&Exp Trading Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Key Wang

Tel: 86-157-203885-01

Faks: 86-182-328609-06

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)